Projekty

children, study of, laptop

TMI Polska – spotkania on-line

Spotykamy się co miesiąc na Zoomie, aby porozmawiać na tematy związane z The Monroe Institute, technikami audio oraz na wszelkie tematy związane z badaniem świadomości. Każda osoba, która zapisze się na listę mailingową jest informowana o kolejnych spotkaniach oraz od czasu do czasu dostaje informacje związane z tematami dyskutowanymi podczas spotkań. Aby się zapisać, użyj poniższego formularza. Po zatwierdzeniu otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie subskrypcji.

united, kingdom, united kingdom

Tłumaczenia materiałów TMI

Jeśli znasz angielski na tyle, aby umieć przetłumaczyć tekst na polski (nie musisz być tłumaczem), to zapraszamy do udziału w projekcie tłumaczeniowym. Tłumaczymy tu teksty pisane – listy dialogowe do filmów YouTube, artykuły ze stron TMI, treści ćwiczeń Hemi-Sync®, SAM i MAS. Aby uzyskać więcej szczegółów i/lub zgłosić swój akces do projektu daj nam znać, wysyłając do nas poniższy formularz.

girls, women, girlfriend

Spotkania na żywo

Są to kilkugodzinne spotkania zorientowane na ćwiczenia. Spotykamy się twarzą w twarz w domu jednego z członków grupy lub w wynajętym pomieszczeniu. Ćwiczymy z wykorzystaniem nagrań komercyjnych i dyskutujemy o swoich doświadczeniach. Uczestnictwo w grupie może wiązać się z opłatami. Miejscem spotkań są okolice Warszawy. Jeśli jesteś gotów ponieść opłaty i brać udział w takich spotkaniach, to daj nam znać klikając poniższy klawisz.