Projekty

children, study of, laptop

TMI Polska – spotkania on-line

Spotykamy się co miesiąc na Zoomie, aby porozmawiać na tematy związane z The Monroe Institute, technikami audio oraz na wszelkie tematy związane z badaniem świadomości. Każda osoba, która zapisze się na listę mailingową jest informowana o kolejnych spotkaniach oraz od czasu do czasu dostaje informacje związane z tematami dyskutowanymi podczas spotkań. Aby się zapisać, użyj poniższego formularza. Po zatwierdzeniu otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie subskrypcji.

Nagrania z wcześniejszych spotkań dostępne są na YouTube.

united, kingdom, united kingdom

Tłumaczenia materiałów TMI

Jeśli znasz angielski na tyle, aby umieć przetłumaczyć tekst na polski (nie musisz być tłumaczem), to zapraszamy do udziału w projekcie tłumaczeniowym. Tłumaczymy tu teksty pisane – listy dialogowe do filmów YouTube, artykuły ze stron TMI, treści ćwiczeń Hemi-Sync®, SAM i MAS. Aby uzyskać więcej szczegółów i/lub zgłosić swój akces do projektu daj nam znać, wysyłając do nas poniższy formularz.

girls, women, girlfriend

Spotkania zamknięte

Są to spotkania zorientowane na ćwiczenia. Spotykamy się on-line w każdy 2-gi wtorek miesiąca o godz. 19:00. Ćwiczymy z wykorzystaniem nagrań komercyjnych i dyskutujemy o swoich doświadczeniach. Uczestnictwo w grupie wiąże się z opłatami na pokrycie kosztów używanego oprogramowania i medytacji. Opłata wynosi 30 zł miesięcznie. Jeśli jesteś gotów brać aktywny udział w naszych spotkaniach, to kliknij poniższy klawisz i dokonaj darowizny.

Po otrzymaniu wpłaty wpisujemy Ciebie na listę uczestników spotkania. Po wpisaniu na listę na kilka dni przed spotkaniem wyślemy Ci link do wydarzenia na platformie zoom.

PRZYPOMNIENIA O SPOTKANIACH
Jeśli chcesz dostawać przypomnienia o spotkaniach zamkniętych zapisz się do newslettera pod tym adresem: http://eepurl.com/hT3Ezb

ZAPISANIE SIĘ NA NAJBLIŻSZE SPOTKANIE
Uwaga: Opłaty tylko przez PayPal.