O nas

Polska społeczność The Monroe Institute

TMI Polska – członek LCN

Polska społeczność Instytutu Monroe to inicjatywa skupiająca osoby zainteresowane badaniem i rozwojem świadomości oraz technikami i odkryciami dokonanymi przez Roberta Monroe i The Monroe Institute. Jesteśmy lokalną, polską sekcją światowej sieci takich organizacji pod nazwą Local Chapter Network. Działamy od 2019 roku, prowadząc regularnie otwarte spotkania on-line naszej społeczności.

Nasza sekcja powstała po to, aby skupiać wszystkich zainteresowanych rozwojem i eksploracją świadomości z wykorzystaniem narzędzi opracowanych przez The Monroe Institute. Dzięki istnieniu takiej grupy łączymy wszystkich, którzy poszukują efektywnej drogi rozwoju. Przybliżamy zagadnienia związane z dostępnymi technikami audio wspomagającymi uzyskiwanie niezwykle produktywnych stanów pracy mózgu/umysłu oraz aktywnie z nich korzystamy podczas naszych spotkań.

Mają one wyjątkową, niespotykaną formułę. Są to dyskusje, w czasie których każdy może zabrać głos dzieląc się swoimi doświadczeniami lub zadać pytanie. To niecodzienna okazja do porozmawiania z kimś o podobnych zainteresowaniach bez obaw, że zostanie się ocenionym, zaszufladkowanym lub niezrozumianym. Dodatkowo, w czasie spotkań odbywamy medytacje z wykorzystaniem najbardziej zaawansowanych nagrań pochodzących z The Monroe Institute.

Założycielami TMI Polska jesteśmy my – Dominik Kocięcki i Paweł Byczuk.

Założyciele TMI Polska

Dominik Kocięcki

Dominik Kocięcki

Członek rady w Monroe Institute odpowiedzialnej za trenerów i społeczności Monroe Institute na świecie (Outreach Leadership Council)
Absolwent wielu kursów w różnych instytucjach związanych z rozwojem świadomości z perspektywy fizycznej i niefizycznej.

Paweł Byczuk

Jestem trenerem Hemi-Sync® oraz trenerem Podróży Niefizycznych wg metody Bruce’a Moena, a także członkiem Profesjonalnym Instytutu Monroe.

Pomagam w praktycznym wykorzystaniu wiedzy i umiejętności zdobytych podczas pracy z narzędziami takimi jak Hemi-Sync®.

Nasze spotkania on-line


Każdy pierwszy wtorek miesiąca godz. 19:00

Comiesięczne Spotkanie TMI Polska


Spotykamy się na Zoomie, pod stałym adresem, w każdy pierwszy wtorek miesiąca, o stałej porze. – godz.: 19:00. Jeśli chcesz dołączyć do spotkania kliknij poniższy klawisz:

Jeśli nie chcesz przegapić żadnego ze spotkań i chcesz być na bieżąco z informacjami dotyczącymi naszych działań, to zapisz się do newslettera. Po zapisie otrzymasz wiadomość z prośbą o potwierdzenie subskrypcji. Sprawdź swoją skrzynkę pocztową (w tym folder SPAMU) i dodaj nasz adres mailowy do swojej książki adresowej.