Blog

Przejście z paraliżu sennego w doświadczenie poza ciałem (OOBE)

Chociaż wiele starożytnych kultur ceni doświadczenia poza ciałem (OOBE) jako autentyczne doświadczenia mistyczne, współczesne społeczeństwo zachodnie powszechnie odrzuca je jako wyimaginowane lub patologiczne, zniechęcając do obiektywnej dyskusji na ten temat i eksploracji.

Zrozum swoje miejsce we wszechświecie

Zdarza się, że czasami czujemy się zagubiony lub jakbyśmy nie pasowali do wszechświata. To bezpodstawna myśl, ponieważ każdy ma swoje miejsce we wszechświecie. Wszyscy pasujemy, są tylko chwile, kiedy nasze obecne okoliczności przesłaniają nam ten fakt.

Most Alfa (Alpha Bridge)

Czy wiesz, że zasypianie podczas medytacji („wykliknięcie”) może być związane z rozwojem mostu alfa? Poniżej link do medytacji Judith Pennington i MIND MIRROR dotyczące rozwoju mostu alfa i więcej informacji na temat mostu alfa.

Efekty długoterminowego uczestnictwa w programach The Monroe Institute

Instytut Monroe, poprzez swoją technologię dźwiękową, zademonstrował możliwość wchodzenia w odmienne stany świadomości u tysięcy osób w ciągu ostatnich 40 lat. Podczas gd

Serce jest prawdziwą bramą

Najlepszych i najpiękniejszych rzeczy na świecie nie można zobaczyć ani nawet dotknąć — trzeba je odczuć sercem.

Niezwykle genialna rzecz

Umierasz. Masz świadomość, że twoje życie na Ziemi wkrótce dobiegnie końca. Czujesz głębokie i złożone emocje, które naturalnie się pojawiają — oczywiście strach, niepokój, żal; być może gniew, a także ciekawość; nawet podniecenie. I wzruszającą miłość do wszystkiego, za czym możesz tęsknić — rodziny, przyjaciół, ukochanych zwierząt, które kroczyły z Tobą ścieżką, piękna i wspaniałości tej planety, którą nazywasz domem.