Zrozum swoje miejsce we wszechświecie

💡W tym wpisie wspomniany jest stan FOKUS 12, więcej na temat stanów FOCUS znajdziesz pod poniższym linkiem
https://tmipolska.pl/stany-swiadomosci-i-poziomy-skupienia-fokus/

Zdarza się, że czasami czujemy się zagubiony lub jakbyśmy nie pasowali do wszechświata. To bezpodstawna myśl, ponieważ każdy ma swoje miejsce we wszechświecie. Wszyscy pasujemy, są tylko chwile, kiedy nasze obecne okoliczności przesłaniają nam ten fakt. To bardzo obciążająca myśl – zrozumieć nasze miejsce we wszechświecie, ale jest to coś, co prześladuje umysły wielu ludzi.

Osobiście uwielbiam w Monroe Institute to, że Robert A. Monroe zapewnił nam narzędzia, dzięki którym łatwiej możemy zrozumieć nasze miejsce we wszechświecie i zobaczyć, jak do niego pasujemy. Pracując nad kursami „Gateway Voyage” i „Gateway Experience”, Robert zadał pięć pytań, które pozwalają zajrzeć w głąb siebie i zgłębić ten bardzo ciężki, bardzo ważny temat. Te pięć pytań stało się absolutnie fundamentalne w podstawowych programach Instytutu Monroe.

Kiedy czuję się zagubiona i chcę lepiej zrozumieć swoje miejsce we wszechświecie, poddaję się podstawowemu ćwiczeniu z serii nagrań „Gateway Expirience” i zadaję sobie następujące pięć pytań w stanie FOKUS 12:
✔️Kim jestem?
✔️Gdzie i kim byłam, zanim wszedłem w tę fizyczną istotę?
✔️Jaki jest mój cel tego istnienia w rzeczywistości fizycznej materii?
✔️Jakie działania mogę podjąć, aby najlepiej służyć temu celowi?
✔️Jaka jest najważniejsza wiadomość, jaką mogę otrzymać i zrozumieć na tym etapie mojego istnienia?

Zawsze uważałem, że to ćwiczenie zapewnia mi głębsze zrozumienie mojego wyższego ja, nawet jeśli nie w taki sposób, w jaki się tego spodziewałam. Nie zawsze dostanę odpowiedź na każde pytanie i to jest w porządku. Każda otrzymana odpowiedź przybliża mnie jednak do zrozumienia swojego miejsca we wszechświecie. Czasami otrzymuję odpowiedź jako zrozumienie, które przychodzi bez słów. Czasami widzę serię zdjęć lub odbieram odpowiedzi w sposób zmysłowy. Najczęściej jednak jest to uczucie, które otrzymuję lub wiedza. Jako empatka tak postrzegam większość świata, więc ma to sens, że tak przychodzą moje odpowiedzi.

Być może jeszcze bardziej interesujące jest to, że nigdy nie dostaję tej samej odpowiedzi dwa razy. To bardziej tak, jakbym zbierała fragmenty całkowitej odpowiedzi, które sumują się i łączą, aby dać mi mniejsze kawałki ogólnej układanki życia. Im lepiej rozumiem swoje miejsce we wszechświecie w pełni, tym bardziej uświadamiam sobie, że jest to odpowiedź lub uczucie nie do opisania. To wiedza. To uczucie. To coś, co obejmuje wszystkie moje zmysły w sposób o wiele silniejszy niż jakikolwiek inny język.

Jeśli więc w którymkolwiek momencie poczujesz się zagubiony, zachęcam do wypróbowania tego ćwiczenia. Zachęcam do wejścia bez oczekiwań i zobaczenia, co się stanie. Im głębiej zanurzasz się w sobie i swojej rozszerzonej świadomości, tym bardziej możesz być zaskoczony tym, co znajdujesz zarówno o sobie, jak i swoim miejscu we wszechświecie.

Malorie Mackey
Aktorka, autorka i poszukiwaczka przygód

Malorie Mackey jest aktorką, prezenterką i pisarką mieszkającą w Los Angeles w Kalifornii. Pierwsza książka Malorie została opublikowana w 2017 roku, a jej opowiadanie „Czego nauczyła mnie miłość” zostało opublikowane w antologii „Wybory”. Treści podróżnicze Malorie można znaleźć na dziesiątkach platform cyfrowych. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.maloriesadventures.com. Przygody Malorie to nie tylko przygody fizyczne. Odkąd była nastolatką, uczyła się intuicji u Edgara Cayce’a. A.R.E. w 2019 roku Malorie odkryła Instytut Monroe podczas kręcenia swojego programu podróżniczego. Od tego czasu studiuje sztukę i naukę świadomości poprzez wiele różnych programów i doświadczeń życiowych.

Skomentuj